>   Ev Eşyası Taşımacılığı

Taşınma Günü


Taşınma günü sizin yapacağınız çok az şey kalmıştır. Her ne kadar bunlar aynı gün yapılacak şeyler olsa da bizlere yardımcı olacaktır.


 Seyahatiniz sırasında yanınızda bulundurulması gerekli olan sizin ve aile bireylerinizin uçak biletlerinin, pasaportlarının ve diğer benzeri önemli evrakların gidecek ana eşyalardan ayrı tutulduğundan ve mümkünse yanınızda olduğundan emin olunuz.


Taşıma aracı için park yeri ayrılması veya rezervasyonu yapılması,


Dahili asansör kullanılacak ise o gün için yönetim veya apartman görevlisinin bilgilendirilmesi,


Ana eşyanın dışında hava yolu ile gidecek zati eşyanız veya depolama olacak eşyanız veya gitmeyecek eşyalarınız var ise bunların tasnifi ve etiketlenmesi,


Yanıcı, patlayıcı özelliği olan tüm aletlerdeki benzin/gaz boş olduğundan ve pilli aletlerin pillerinin çıkartıldığından emin olunuz.


Paketleme ekibimizde ne yapacaklarını gösterir bir iş emri olacaktır. Buna rağmen başlamadan önce evin tamamının gösterilerek detayların teyit edilmesi faydalı olacaktır. Paketleme süresince ekibimizin yanında bulunmanıza gerek yok. Ancak bu süreç içinde gereksinim duyabileceğimiz sorularımızın cevabını alabilmek için cep telefonunuzun açık olduğundan veya sorularımızı cevaplayabilecek evde birilerinin olduğundan emin olunuz.  


Her ne kadar tüm eşyalar dikkatlice paketlenip en güvenli ve hızlı yolla sevk edilecek olsa da bazen beklenmedik olaylar karşısında tüm risklere karşı yaptırılacak olan sigorta önem taşımaktadır. Sigorta eşya beyan formunu doldurup ekip şefine teslim etmeyi unutmayınız.

 

 

©2014 - Ulusal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.