>   Kurumsal Kimliğimiz

Sadettin Kayabaşı
Yönetim Kurulu Başkanı
 

Sadettin Kayabaşı Evden-Eve taşıma ev ve büro eşyası taşıma sektörüne bir anlamda baba mesleği olarak 1963 yılında başladı. Türkiye' de bu dalda önderlik yapmış bir nakliyat şirketinde 25 yıl süren görevini sürdürdükten sonra, yıllar boyunca edindiği deneyimi kullanarak Türkiye'de evden-eve nakliye sektörüne yepyeni bir vizyon getirmek amacıyla Esen Nakliyat' ı kurmuştur. 

 

Sadettin Kayabaşı, Esen Uluslararası Şirketinin Başkanı olarak görev yapmaktadır ve şirketin yöneticileri ve diğer çalışanlarına liderlik etmektedir. Başkan olarak şirketi denetler ve şirketin stratejik yönünü sağlar. Esen’in kuruluşu ile beraber 25 yıldan fazla şirketin yurtiçi ve uluslararası operasyonlarında yer almıştır. 

 

Sadettin Kayabaşı, Esen’in Ankara, İstanbul ve Adana şube açılışlarında ve buraların karlılığını, büyümesini arttırmak ve Esen kalitesini yerleştirmek amacıyla alınan stratejik kararlarda yer almıştır.

 

Esen’deki sorumluluğuna ek olarak Türkiye’deki ev eşyası taşımacılığı sektörüne danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca sosyal sorumluluk çerçevesinde, öncelikle çalışanlarına daha iyi bir gelecek temin etmeye gayret etmektedir. İmkanları oranında ihtiyacı olan talebelere burs vermektedir. 

 

©2014 - Ulusal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.